Memura Bayram İkramiyesi Son Dakika. Bayram İkramiyesi Var Mı 2018?

Memura Bayram İkramiyesi Son Dakika. Bayram İkramiyesi Var Mı 2018?

Memura Bayram İkramiyesi Son Dakika. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri yaklaştıkça seçim vaatleri de son sürat artmaya devam ediyor. Her aday seçildiği zaman neler yapacağının sözünü veriyor.Buna ek olarak  seçimi beklemeden de bazı önemli düzenlemeler hayata geçti. Bunlardan birisi de emekliye bayramlarda verilen bayram ikramiyesi oldu. Emeklilere ikramiyeler hesaplarına yattı. Bunun dışında memurlar da ikramiye için taleplerini dile getirmeye devam ediyor. Peki 2018 yılında memurlara da bayram ikramiyesi olacak mı? Son dakika çalışan memura bayram ikramiyesi haberleri.

Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Emeklilere Bayramlarda Ne Kadar Bayram İkramiyesi Verilecek?

Memura Bayram İkramiyesi Son Dakika. Hükümet milyonlarca emeklinin özlük hakları için çok önemli bir düzenlemeye gitti.Bu düzenleme de tüm emeklileri sevindirdi diyebiliriz.Buna göre emekli olan birisine her dini bayramlarda 1000 TL olmak üzere toplam 2000 TL bayram ikramiyesi verilecek.Hatta bayram ikramiyeleri hesaplara da yattı.Emeklinin nereden emekli olduğu önemli değil.SSK, Bağkur veya Emekli Sandığından emekli olan herkes bu ikramiyeyi alıyor.İkramiyeler ramazan bayramında 1000 TL kurban bayramında 1000 TL olacak şekilde veriliyor.Ancak dul ve yetim aylığı alanlarda bayram ikramiyesi hisseleri oranında veriliyor.Yani yüzde kaç hisseli maaş alıyorsanız 1000 TL de o hisse oranında paylaşılacak.

Memura Bayram İkramiyesi Verilecek Mi?

Memura Bayram İkramiyesi Son Dakika. Emekliye bayram ikramiyesinden sonra milyonlarca memur da bir beklenti içine girdi.Memurlar da bayramlarda bayram ikramiye istiyor.En son yapılan toplu sözleşme hükümlerinde emekli ve memura bayram ikramiyesi tartışılmıştı.Herkes emekli ve memurun her ikisine birden bayram ikramiyesi verileceğini düşünürken sadece emekliye bayram ikramiyesi verildi.Durum böyle olunca bir çok sivil toplum kuruluşundan talepler artmaya başladı.En son sendikalar da memura bayram ikramiyesi için gerekli yerlere taleplerini iletmeye devam ediyor.Bayram ikramiyesi için ilerleyen günlerde ne gibi değişikliğin olacağını göreceğiz.

Bedelli Askerlik Ne Kadar 2018? Bedelli Askerlik Şartları Nedir? Bedelli Askerlik Kimleri Kapsıyor?

Son Dakika.Trafik Para Cezalarına Anapara İndirimi.HGS Cezalarında Yüzde 60 İndirim Olacak

Fikrini Paylaş

Mail adresiniz kimseyle paylaşılmaz